Засідання, на якому розглядаали продовження запобіжного заходу Віктору Медведчуку, станом на 21:00 все ще тривало. Втім, навряд чи йому змінять запобіжний захід.

Таку думку висловив журналіст та ексдепутат Сергій Лещенко. Він також додав, навіть якщо захід послаблять – кум Путіна тікати з країни не буде.

На його думку, Медведчук цей режим не порушував, тож підстав, щоби його посилювати – не буде. Але з іншого боку – злочин, який йому інкримінують, залишається важким. Тому все буде без змін.

А те, що судовий процес затягують – це така тактика. Медведчук працює на свою аудиторію, якій хоче показати начебто він “жертва політичних репресій, переслідувань”.

Якщо ж раптом припустити, що Медведчуку домашній арешт скасують, – він не тікатиме з країни. Йому це заборонено.

“Якщо він втече, то перестане бути українським політиком і тоді його цінність втрачається. У версії тих людей, які його інтегрували, щоб зсередини штовхати державу в обійми Путіна, він має бути в Україні”, – вважає Лещенко.

Якщо він втече – то його кар’єра як українського політика може добігти до кінця. Щобільше, він вже втрачає свій вплив – це показують і рейтинги його партії ОПЗЖ, і телеканали. “Пропагандистська машина не працює”, – додав Лещенко.