Поліція повідомила, що вивчає відеозапис розмови за участю народного депутата Лероса.

“Відео, поширене у мережі Інтернет, буде долучене до матеріалів кримінального провадження.

Сьогодні у мережі було опубліковане відео нібито за участю народного депутата: на ньому він із невідомим обговорює можливі протиправні дії відносно себе, аби привернути увагу до своєї діяльності, а також отримує пакунок із грошима.

Правоохоронці долучать вказане відео до матеріалів кримінального провадження, ретельно вивчать його, проведуть необхідні слідчі дії та експертні дослідження”.

– Йдеться у повідомленні від відділу комунікації поліції Києва

Стосовно відео слід зазначити, що на ньому Лерос зустрічається з якимсь спонсором і отримує від того пакет з 60 тисячами доларів. Далі Лерос нагадує про історію з Антикорупціонером Шабуніним – будинок того був підпалений. Лерос пропонує здійснити підпал свого майна, щоб підкріпити цим свій виступ на брифінгу, де він повинен був назвати конкретні імена причетних до корупції в столиці. Підпал дозволив би привернути увагу громадськості і МВС на чолі з Аваковим, вважає Лерос – саме це можна побачити на доданому до справи відеозаписі.

Водночас у своєму Facebook Лерос спростовує всі звинувачення, а відео вважає сфабрикованим:

“У мене є прості питання до авторів цього “творіння”: Чи можливо, щоб дане відео записане рік-півтора тому(якщо взяти до уваги тему відео), але вийшло воно тільки зараз? Невже зграя Зеленського так довго терпіла, і нарешті “увірвався терпець”? Чого чекали? Чому на відео замазано 70% екрану? Хто же там?) Де це знято і коли?”- пише Лерос.