Конституційний суд України зняв з порядку денного розгляд закону про люстрацію. Про це РБК-Україна розповіло джерело у Конституційному суді.

Як повідомляється, справу можуть розглянути у інший день цього тижня. Крім того, на сьогоднішній день немає достатньої кількості голосів за цей проект рішення.

“Справу про люстрацію було знято з порядку денного саме сьогодні. Можливо справу буде розглянути у інший день цього тижня. Взагалі, на даний момент на сьогодні немає достатньої кількості голосів за певний проект рішення”, – розповіло джерело.

За словами співрозмовника інформагенства, за проект рішення мають проголосувати 10 суддів Конституційного суду.

“Важливою є не результативна, а мотивувальна частина рішення. Тому так багато дискусій навколо рішення. Наразі не затверджена ані результивна, ані мотивувальна частина”, – додало джерело.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що президент України Володимир Зеленський запропонував посилити люстрацію. Президент запропонував передбачити, що після прийняття законопроекту під люстрацію потраплять особи, які в період з 23 лютого 2014 по 19 травня 2019 року обіймали посади президента України, голови Верховної ради, генерального прокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, глав державної фіскальної служби і митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств. Текст законопроекту про люстрацію уже внесений до парламенту.