Останні дні мережа “кипить” матеріалами про плани вторгнення Росії в Україну. Кремль звинувачує США у перекладанні відповідальності за ескалацію. 

Представниця міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова, як не дивно, заперечила сенс оприлюднених публікацій про можливе вторгнення Росії на українські землі.

Захарова заявила, що Російські збройні сили знаходяться нібито на своїй території, і що це законне право будь-якої суверенної держави. 

“Зважаючи на дії НАТО в регіоні (від маневрів у Чорному морі до постачання озброєнь на Україну), американська преса повинна бути стурбована агресивними діями не Росії, а США”, – зазначила Захарова.

Представниця Кремля відразу ж звинуватила США, наче саме вони “проводять спецоперацію з нагнітання ситуації щодо України з перекладанням відповідальності на Росію”. Вона наголосила на тому, що провокації влаштовує Захід, а обвинувачення чомусь кидають в сторону “непричетної” Росії. 

“В принципі, нічого нового – класична західна тактика”, – заявила Захарова. 

Представниця міністерства РФ “вразив масштаб нахабства і брехні” з яким Західний світ підходить до ситуації на кордоні з Україною.

Нагадаємо, що американське видання The Washington Post повідомило, що американська розвідка довідалась про  бажання Кремля напасти на Україну одразу на кількох фронтах вже на початку 2022 року. За попередніми даними держава-агресор може підвести до кордонів 175 тисяч військових.

Також німецьке видання  Bild оприлюднило дані про те, що  Росія має намір реалізувати атаку в 3 етапи. Мета Російської Федерації – захопити дві третини Українських територій. Видання оприлюднило карту можливого вторгнення.