Відсьогодні, 16 жовтня, патрульні штрафуватимуть за перевищення швидкості. Її вимірюватимуть за допомогою американського приладу TruCam. Такі були кілька років тому у працівників ДАІ, потім припадали пилом, а нині їх дістали, переналаштували і роздали вже патрульним.

Копи мали тиждень на ознайомлення – водіїв зупиняли, але лише попереджали. Нині ж каратимуть гривнею.

Стоятимуть поліцейські на трасах державного значення, та на двох проспектах столиці – Перемоги та Бажана – там, відповідно до рішення Київради, можна їхати 80 кілометрів на годину.

Загалом, швидкість у місті має складати 50 кілометрів на годину. Якщо водій перевищить більш як на 20 кілометрів – він сплатить 255 грн штрафу. Якщо швидкість буде на 50 кілометрів на годину більше дозволеної, доведеться викласти 510 грн штрафу.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагадати, що з 8 жовтня в Україні відновили контроль за швидкістю на дорогах. Під час першого тижня такого контролю порушники отримували попередження, а потім (з 16 жовтня) застосовуються передбачені покарання. У зв'язку з цим в Україні мобілізують усі засоби спостереження за ситуаціями на дорогах.

Уряд анонсував введення контролю швидкості на українських автошляхах ще в липні цього року. Відповідне рішення було прийнято після трьох ДТП за участю маршруток у Миколаївській, Хмельницькій і Житомирській областях, які сталися в один день.