У Пскові і Брянську сталась чергова «бавовна». Нібито спрацювала ППО, яка збила БПЛА.

Про це пишуть росЗМІ.

Повідомляється, що у Брянську пролунало кілька гучних вибухів, після чого у небі з’явилися сліди диму.

У місцевих пабліках повідомлялося, що жителі Пскова повідомили про «автоматні черги та гучні вибухи». Пишуть, що система ППО спрацювала в районі псковського мікрорайону Хрести, де знаходиться аеропорт.

Офіційно губернатор Псковської області повідомив, що БПЛА було збито.

«У районі Хрестів спостерігачі одного з постів контролю повітряного простору виявили в небі одиничний невідомий об’єкт. На відео заходи щодо його нейтралізації. На землі жодних наслідків немає. Подробиці пізніше», — повідомили росЗМІ.

Також, вранці 1 вересня окупанти вкотре оголосили план «Килим». Рейсти затримують та скасовують. Окупанти знову верещать про нібито «атаку дронів».

Уже відомо про затримку щонайменше 32 рейсів. Ще 20 – скасували.

Телеграм-канали та росЗМІ повідомили про закриття аеропортів «Внуково» і «Домодєдово» о пів на 7 ранку. Згодом додали ще й «Шереметьєво» та «Жуковський».

За словами пасажирів, через гучний зв’язок оголосили, що літаки затримуються у зв’язку із закриттям повітряного простору.

Згодом мер Собянін заявив, що поруч із Люберцями нібито «припинено чергову спробу прольоту «безпілотника» до Москви. Постраждалих і руйнувань, як завжди, нібито «нєт». Втім, екстрені служби чомусь працюють на місці події.