В Україні набули чинності нові правила розмитнення автомобілів на єврономерах. Є кілька варіантів, що робити власникам «євроблях», у яких немає грошей на розмитнення.

Позбутися від таких машин можна декількома способами:

Продаж

Звичайно, найкраще продати нерозмитнену “євробляху”, але попит на них серед українців впав, і тепер це зробити складніше. Тому можна спробувати виїхати до Польщі, і там знайти нового власника для своєї машини. Правда, останнім часом це стало зробити теж складніше, так як поляки знають про ситуацію в «євробляхами» в Україні.

Здати на запчастини

Експерти вважають, що здача на запчастини – це не найгірший спосіб позбутися від автомобіля з європейської реєстрацією, якщо немає грошей на його розмитнення і не хочеться платити штрафи (а вони чималі).

У цьому випадку, звичайно, власник «євробляхи» не зможе відбити всю суму, яку він за неї заплатив, але він все-таки отримає певні гроші. У цьому випадку він може вважати, що відбувся «легким переляком».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зазначимо, що в Україні розмитнення авто буде прямо залежати від технічних характеристик двигуна. В Україні діють нові правила розмитнення автомобілів. Згідно з законом № 8487, вартість прикордонної процедури стане варіювати залежно від об’єму двигуна.
 
Після вступу в силу закону подешевшають всі нові автомобілі. Але найбільше подешевшають нові бензинові авто з об’ємом двигуна від 3 літрів і вище. А також — нові дизельні автомобілі з об’ємом двигуна 2,5 літра і вище.

Як відомо, акциз на автомобіль Citroen C1 з двигуном до 1 л становив приблизно €101,8. Якщо розрахувати акциз за формулою нового «закону про легалізацію євроблях», то він складе €49,9.