Швейцарія запровадила нові санкції проти росії, які передбачають заборону імпорту вугілля, деревини, цементу, морепродуктів та ікри.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

Санкції передбачають заборону на імпорт вугілля, деревини, цементу, морепродуктів та ікри. Також у Швейцарії більше не можна реєструвати трастові фонди для громадян чи мешканців росії.

«Ізоляція та бажаний радянський союз для рф із кожним днем ​​стає реальністю», – написав Єрмак.

Раніше стало відомо, що влада Канади запровадила санкції щодо 203 представників «ЛДНР» – відомо, що до чорного списку потрапили керівництво та «депутати» псевдореспублік.

Про це повідомляє офіційний сайт МЗС Канади.

Як заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі, нові санкції запроваджуються у відповідь на російське вторгнення в Україну. Під обмеження потрапили 11 «посадових осіб» та 192 члени «народних рад ЛДНР», причетних до порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

Також повідомляється, що Канада продовжує закликати до негайного виведення російських військ з України і не перестане чинити тиск на режим володимира путіна в росії.

«Канада не сидітиме склавши руки і не спостерігатиме, як президент путін і його спільники намагаються безкарно перекроїти кордони України. Міжнародне права має дотримуватися», – додала Жолі.

Окрім цього, Канада передасть Україні у якості військової допомоги для Збройних сил деяку кількість буксируваних важких 155-мм гаубиць м777 з усім необхідним.

Про це повідомляє канадське видання The Canadian Press.

Зазначається, що до складу вантажу військової допомоги увійдуть важкі буксирувані гаубиці М777, а також велика кількість боєприпасів до них. Більше подробиць, у тому числі точну кількість знарядь і терміни поставок, офіційна Оттава поки що не наводить.