Інцидент стався на одній із станцій столичної підземки Соцмережа обурила ситуація, яка сталася в київському метро, передає Корупція.Інфо

Популярне: Другий Чорнобиль? На Україну насувається страшна трагедія. Цілі вулиці підуть під землю…

На платформі станції Жінка дала своєму синові сходити в туалет прямо посеред платформи одній зі станцій. Відповідні фотографії були опубліковані на сторінці спільноти "Это Киев, детка (Типичный Киев)" Facebook.

У коментарях під світлинами користувачі розділилися на думку. Одні зазначили, що у матері не було іншого виходу, оскільки маленьким дітям важко себе контролювати. Інші ж уточнили, що подібні ситуації потрібно передбачати і надягати дитині або памперси, або носити з собою спеціальні переносні туалети для дітей. Користувачі також радили звертатися в подібних ситуаціях до чергових по станції, які можуть провести в туалет"Є спеціальні "баночки-туалети для дітей. Дитина маленька, мама повинна передбачати такі речі", – написала Марія Дудкевич.

"Що робити? Може запропонувати дитині сходити в туалет будинку або до того, як спустилися в метро? Я, якщо у вагоні припече, теж можна? Не метрополітен винен, а мама!" – обурилася Олена Коржевська

"Тільки ті у кого немає дітей, щось погане напишуть. У мене завжди в голові було два питання – де урни для сміття та туалети? "– запитали в коментарях.