Порошенко і Ко намагаються не допустити народного президента Зеленського до влади.

Про це заявив в своєму новому відеоролику на Ютуб відомий журналіст Олександр Дубінський.

Дубінський зазначає, що поки ще чинний президент і його команда спробують взяти реванш за допомогою представників Самопомочі. За словами журналіста, в четвер представники політичних сил Самопомочі і БПП спробують внести в Раду законопроект, який не матиме ні оцінки експертного правління, законопроект, який не буде прочитаний рядовими депутатами, а буде прочитаний главами фракцій. Внести цей законопроект зможе віце-спікер Сироїд.

"Цей законопроект був написаний сьогодні і мені його скинули люди, які його вже бачили. Мета цього законопроекту максимально обмежити повноваження президента. Обмежити жорстко і грубо", – зазначає журналіст.

Дубінський також додав, що все що пропонується в цьому законопроекті, всі повноваження пов'язані з призначенням глав прокуратури, Міноборони та внесення президентом кандидатур на інші важливі посади, все це пропонується, забрати. І всі ці повноваження запропонують Кабінету міністрів і окремій групі в парламенті.

"Наприклад кандидата на пост прем'єр-міністра зможе внести президент, але тільки спільно і з майже дозволу коаліції. А главу СБУ буде вибирати Кабмін. Згідно з цим законопроектом у президента не залишається практично ніяких функцій, крім помилування та представлення країни на міжнародній арені. Він перетворюється в якесь опудало ", – зазначив журналіст.

Олександр Дубінський також висловив свою точку зору, для чого насправді потрібен цей законопроект.

"До влади приходить людина з народу, не пов'язана зі старими корупційними схемами, яка реально готова, як мені здається, міняти ситуацію, що склалася і призначати нових людей. І тому ось це болото (БПП і" Народний фронт ") хочуть швиденько всю повноту влади перенести на парламент і Кабмін. І далі залишатися при владі, щоб потім відібрати її у народного президента".