У відстороненого від посади глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова та його головної помічниці в приховуванні доходів Олени Шевцової (Дегрик) є спільна дитина, передає Корупція.Інфо

Про це в коментарі повідомило джерело, що наближене до самого Насірова.

Як з'ясувалося, частину своїх активів Роман Насіров переписав на дитину, яка в нього народилася з екс-главою "Молоді регіони" в Києві Оленою Шевцовою.

"Романа Насірова і Олену Шевцову об'єднують не тільки махінації в приховуванні від державного доходу, але і спільна дитина, – розповів інформатор. – Насіров переписав не дитину частину своїх активів, принаймні, мова йде про $ 120 мільйонів".

Нагадаємо, що цирк із затриманням Романа Насірова внесли у список Найгучніших скандалів року в Україні. 

Як все було. Попереджений про претензії НАБУ, чиновник терміново стає хворим і лягає в лікарню "Феофанію" (яка більше нагадує курорт). Підозру йому оголосили прямо в ліжку в самій білизні. До речі, лікарі запевняли, що в пана Романа інфаркт. Але пізніше він сам це заперечив. На суд Насіров приїхав лежачи, загорнутий у радянський плед. Плед став героєм численних мемів і надовго залишиться в історії української політики.
 

 

 

 

Популярне: “А тещі вид на проживання певно затримують”: Як донька Олени Бондаренко в Америці шикує разом з чоловіком