У тимчасово окупованому півосторі неспокійно. Так, повідомили про те, що поблизу військового аеродрому окупантів чули звуки вибухів та автоматні черги.

Про це написав місцевий телеграм-канал «Кримський вітер».

Крім того, він пише, що неспокійно в районі Новофедорівки. Саме там було чутно вибухи, а також кулеметні черги. Ресурс інформує, що вибухи були глухі та, ймовірно, у воді. Офіційної інформації про причину вибухів у районі Новофедорівки наразі немає.

Зазначимо те, що поблизу Новофедорівки розташована авіабаза окупантів, яку українські військові кілька разів атакували від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Нагадаємо про те, що у середу, 22 листопада, кілька безпілотників нібито атакували Крим. Російські окупанти звично заявили про роботу «ПеВеО» та знищення всіх дронів.

Так, міноборони Росії заявило, що вранці на територію Криму прорвалися три ворожі безпілотники, які начебто вдалося ліквідувати силам російської протиповітряної оборони. Більших подробиць військове відомство не надавало.

Водночас моніторингові канали пишуть про атаку саме «морськими дронами», внаслідок чого у Севастополі закрили рейд через бухту.

Загалом за останній місяць російське міноборони зазначало про щонайменше 68 безпілотників різних типів, нібито знищених у районі півострова, замовчуючи реальну кількість влучань по військових об’єктах.

Також у ГУР МО заявили, що провели дорозвідку у районі бухти Вузька, де були уражені російські судна. Як свідчать результати дорозвідки, після атаки надводних ударних дронів малі десантні кораблі Чорноморського флоту Росії – знищені.

«Результати проведеної 10 листопада 2023 року дорозвідки в районі бухти Вузька на території тимчасово окупованого Криму свідчать: після атаки надводних ударних дронів малі десантні кораблі чорноморського флоту Росії – знищені», – мовиться у повідомленні.