Ворог тисне лобовими штурмами біля Авдіївки.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Зокрема, на Сході України окупаційні війська продовжують кидати великі ресурси для оточення Авдіївки. Головною точкою зосередження зусиль для РФ залишаються північні окрайки міста. За допомогою численних лобових атак росіянам вдалося досягти тактичних успіхів та просунутись біля населеного пункту Степове, що північніше від Коксохімічного заводу. Також ворог активно йде у штурми на ділянці між Коксохімічним заводом та Степовим.

 «Авдіївський напрямок — важка ситуація між Степовим та АКХЗ. Масовані лобові атаки дозволили ворогу мати успіхи тактичного характеру. Точкових змін на користь ворога, на жаль, вистачає», — характеризує ситуацію біля Авдіївки один з телеграм-каналів, що веде український військовий.

Варто зауважити, що головним обʼєктом зусиль військ РФ залишається Авдіївка, яку вони далі намагаються оточити. Під час штурмів вони не шкодують ані живої сили, ані техніки.

Про це повідомив офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.

«Дуже інтенсивні штурмові дії противник зараз здійснює. Незважаючи на погодні умови — сніг, невеличкий мороз, всім холодно, але вони і вночі, і вдень дуже сильно штурмують. Дуже активно застосовується велика кількість їхніх безпілотних апаратів різного калібру, зокрема камікадзе «Ланцети». Постійно в небі висять розвідувальні «Орлани». Вони за будь-яку ціну намагаються виконати задачі, які перед ними поставив їхній недопрезидент», — сказав він.

Військовий також зазначив, що окупанти активно штурмують Авдіївку.

«За цю війну такої інтенсивної роботи дійсно не було. Це видно що за будь-яку ціну взяти Авдіївку в кільце, вийти на адміністративні кордони Донецької області — це в них дуже велика мета. Тому гонять всіх. Ми знаємо, що дуже велика кількість їх відмовляється йти в атаки. Вони їх погрозами, залякуваннями, шантажем кидають. Вони гинуть, але все одно йдуть», — зазначив він.

Офіцер 59-ї Окремої мотопіхотної бригади зазначив, що на Авдіївському напрямку ворог також шукає слабкі місця в обороні ЗСУ.

«На Авдіївському напрямку ворог почав активніше використовувати усе, що в нього є в наявності — «шахеди», авіацію, артилерію. Противник вже робить спроби десь танки застосовувати, але поки що б’є з закритих позицій, не виходячи в лобову. По всій лінії Авдіївського напрямку цілодобово тривають активні штурмові дії з боку ворога. Тобто був період, коли росіяни вночі не штурмували, а зараз знову почалися нічні атаки. Ворог шукає слабкі місця в обороні ЗСУ», — зауважив Цехоцький.

Він також додав, що у ворога з’явились безпілотники, які мають прилади нічного бачення.

«Росіяни почали використовувати БПЛА вночі. Також ворог використовує «шахеди», налаштувавши їх під пору року й час доби, ці дрони мають різний колір. Тобто росіяни постійно використовують на полі бою щось нове», — наголосив Цехоцький.

Крім того, він пояснив, які підрозділи наступають на Авдіївку.

«У більшості — це колаборанти, так званий «армійський корпус». Також «Шторм Z». І впереміш з ними йдуть регулярні війська, мобілізовані — слабо підготовлені, але масово штурм за штурмом малими групами відправляють їх на забій», — підсумовує Сергій Цехоцький.

Також нагадаємо, що раніше офіцер «Легіону Свободи», майор МВС Максим Морозов зазначив, що Авдіївка б’є рекорди по ліквідації противника у живій силі й техніці.