Російське Міноборони у четвер, 7 липня, офіційно оголосило про паузу в боях в Україні.

Як зазначив представник відомства, у підрозділах, які виконували “бойові завдання”, проходять заходи “з поповнення бойових можливостей”.

При цьому в російському відомстві кажуть, нібито хочуть дати можливість відпочити російським військовим, яких кинули воювати в Україну. Слова представника російського Міноборони процитувало пропагандистське інформагентство Росії ТАРС.

“Військовослужбовцям надано можливість відпочити, отримати листи та посилки з дому”, – сказали в Міноборони РФ.

Про те, що росіяни очевидно беруть оперативну паузу, заявляли також в американському інституті вивчення війни (ISW).

“Вперше за 133 дні війни не було заявлених чи оцінених російських територіальних досягнень, що підтверджує оцінку ISW про те, що російські війська значною мірою взяли оперативну паузу”, – йшлося у повідомленні інституту.

Зазначимо також, що в результаті повної ліквідації військової бази армії Росії на аеродромі в Мелітополі, поранення отримали близько 300 окупантів, ще 150 вирушили з вантажем «200». Госпіталь був переповнений.

Про це повідомляє Телеграм-канал Ріа-Мелітополь.

Спочатку вояки терміново звозили всіх трьохсот у лікарняне містечко по вулиці Брів-ла-Гайард. А вчора, 6 липня, уночі шпиталь вивезли з Мелітополя. Був захоплений орками та мелітопольський морг. Судмедексперти співпрацювати з окупантами відмовилися і там залишилися самі санітари.

До речі, серед загиблих окупнатів у Мелітополі є відомі у росармії офіцери. Особливо рашисти вбиваються за підполковником Романом Іголкіним з Воронезької області, що мав нагороди Росії.

У таборі окупантів почалася паніка. Містом прокотилася чергова хвиля обшуків. Чоловіків призовного віку окупанти навіть почали запрошувати «на філіжанку кави» прямо на вулицях і відвозили в автозаку у невідомому напрямку. З’явилася версія – до Мелітополя докотилася хвиля примусової мобілізації. До речі, в ОРДЛО окупанти за таким самим сценарієм одразу ж проводили мобілізацію чоловіків призовного віку.

Однак після чуток, що швидко розлітаються, окупанти з колаборантами в спішному порядку стали змінювати тактику — вирішила «приспати пильність» мелітопольців і заявили про «звільнення» від мобілізації на п’ять років.

Так званий член Головної ради військово-цивільної адміністрації Запорізької області В.Рогов разом із пияком псевдо-губернатором Є.Балицьким повідомили, що на окупованих територіях Запорізької області чоловіки «…не підлягатимуть заклику у випадках з надзвичайними обставинами протягом п’яти років».

Щоправда, вирішено це містечкове. А чого варте слово Є.Балицького мешканці Мелітополя вже давно зрозуміли.

Досить комічно звучить фраза Рогова щодо добровольців, які бажають вступити до лав росармії, нібито «таких випадків чимало». Сумніваємось у цьому, адже армія Росії показала свою абсолютну недугу. Свої лави вона сьогодні активно поповнює за рахунок чоловічого населення ЛДНР, включаючи бомжів, алкашів та навіть ув’язнених.

Нагадаємо, що окрім того, пропагандистські росЗМІ показують у своїх сюжетах юрби людей, які стоять у черзі за російським паспортами в окупованому Мелітополі. Для цього до міста спеціально завозять артистів. Є у місті і свої любителі «російського світу», але їх відверто мало. Більшість розсудливих городян або поїхали або змушені терпіти терор окупантів, повідомляє «Ріа-Мелітополь».

Проте мелітопольців, які працюють у бюджетних та комунальних підприємствах, рашисти змушують оформлювати паспорти. Так співробітникам КП Чистота вони 2 місяці не платили зарплату. А потім ладом усіх завели до адміністративного центру та видали по 10 тисяч рублів разової допомоги. Люди раділи цій подачі, бо сиділи на голодному пайку. Але через два тижні їм сказали, що цю допомогу треба відпрацювати і тепер строєм женуть за російськими паспортами.

Дізнавшись про це, ряд працівників підприємства «Акві-Буд» вже хочуть звільнитися, оскільки не хочуть отримувати паспорти Росії.

Така сама ситуація у медичних закладах міста. Медперсонал та лікарі масово скаржаться, що їх погрозами аж до звільнення змушують отримувати російські паспорти. Термін отримання «вовчого квитка» дають до вересня.

 

Давно хотіли познайомитись зі світом криптовалют, але не знаєте з чого почати? Корупція.Інфо створює власний крипто канал Крипто.Інфо Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. ПІДПИСУЙСЯ!