На росії знову щось горить.

Так, у РФ в Красногорську спалахнув будівельний торговий центр “Сіндіка” на 65 кілометрі Московської кільцевої автомобільної дороги. Вогонь розповсюдився на 2,1 тисячі квадратних метрів.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Пожежа сталася на складі, де зберігалися паливно-мастильні матеріали. Полум’я поширюється швидко та може перекинутися на сусідню будівлю. Водночас місцеві поліцейські не виключають підпал.

На місці працюють пожежні бригади. Вогонь охопив приміщення, де зберігаються лакофарбові вироби та паливно-мастильні матеріали. Через це пожежникам важко погасити вогонь.

За повідомленнями очевидців, пожежа триває вже кілька годин. До гасіння пожежі на складі ринку “Сіндіка” на МКАД залучено 87 осіб та 27 одиниць техніки.

Інформація про постраждалих не надходила, причини утворення загоряння також наразі невідомі, – йдеться у повідомленні.

При цьому екстрені служби не відкидають версію підпалу.

До слова, ринок будматеріалів “Сіндіка” є одним з найбільших у столиці РФ. Він вже горів у 2017 році. Тоді загальна площа пожежі становила 50 тисяч квадратних метрів.

Нагадаємо, 25 січня у російському Кірові горіла Феодорівська церква. Там “хрестили” російських загарбників перед їхнім вторгненням в Україну. Судячи з опублікованих кадрів, було повністю зруйновано головний купол і барабан церкви, розбито скло на вікнах та пошкоджено огорожу.