Вугледар Донецької області, який зараз штурмують окупанти, для Росії має стратегічне значення. Тому будуть використовувати по максимуму всі можливості на східному напрямку, щоб виснажити українські сили.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів експерт з міжнародної безпеки, військовий експерт Тарас Жовтенко.

За його словами, росіяни продовжують свою підготовку до масштабного повноцінного наступу, як спосіб вийти з тієї патової ситуації, в якій вони зараз знаходяться.

“Судячи з того, що відбувається на даний момент на фронті, очевидно, що більше ресурсу вони будуть кидати на східний напрямок, щоб не дати українським захисникам акумулювати той ресурс, який потрібен нам для контрнаступу та підтримки тих стратегічних напрямків, які визначили для себе наше військово-політичне керівництво. В цьому сенсі Вугледар для росіян має стратегічне значення, тому що вони розуміють, що танки ми можемо отримати вже дуже скоро, і вони будуть використовувати по максимуму всі можливості, особливо на східному напрямку для того, щоб виснажити наші війська, щоб після прибуття до нас важкої техніки ми не одразу змогли її використати для реалізації контрнаступу”, – пояснив експерт.

Також Росія намагатиметься створити більше гарячих точок, щоб розпорошити ресурс ЗСУ та не дати його сконцентрувати для наступу.