Вранці 16 серпня у районі села Майське Джанкойського району окупованого Криму сталася пожежа на майданчику з боєприпасами, вони детонували. Крім того, вибухами було пошкоджено залізницю між станціями Азовське та Роз’їзд.

Таким чином після сьогоднішніх вибухів у Криму на вокзалі Сімферополя утворилися черги. Люди масово покидають півострів. Якщо минулого тижня декому здалось, що вибухи в Криму – це збіг обставин, то тепер стало очевидно – це тільки початок.

У Міноборони РФ вже  заявили про диверсію, що завдала шкоди лінії електропередач, електростанції, залізничному полотну, а також житловим будинкам.

Так звані «влада» Криму зупиняє пасажирські потяги, що йдуть з материка.

Залізниця у Джанкойському районі пошкоджена через хлопок на складі боєприпасів. Уточнимо, що залізничне в Джанкої Росії перекидала свою військову техніку на південь України.

Також в окупованому росією Криму внаслідок вибухів в Джанкойському районі евакуйовано понад дві тисячі жителів.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Зазначається, що окупанти оточили зону в радіусі 5 кілометрів від епіцентру вибухів, звідки евакуюється все цивільне населення. Детонація боєприпасів продовжується.

«Можете уявити собі, якої потужності склад боєприпасів було закладено російськими окупантами у фермах колишнього тваринницького комплексу села Майське, що знаходиться поблизу селища Qalay/Азовське Джанкойського району, якщо внаслідок вибухів, що продовжуються, вже евакуйовано понад дві тисячі жителів», – написав Чубаров.