Пекло по всьому фронту! Прямо на Запоріжжі - шалені втрати: ЗСУ йдуть ва-банк. Переможемо! | Корупція Інфо

Пекло по всьому фронту! Прямо на Запоріжжі – шалені втрати: ЗСУ йдуть ва-банк. Переможемо!

У Запорізькій області у ворогів вибухи лунають чи не кожного дня. Тож російським окупантам вже зовсім некомфортно в регіоні.

Відповідну інформацію розповів вранці 2 грудня в ефірі телемарафону “Єдині новини” Іван Федоров. Посадовець також пояснив, що невтішна ситуація для ворогів як у Мелітополі, так і по всій Запорізькій лінії фронту.

Справжню пекло в них (росіян – ред.) в місті Пологи та на околицях. І зруйнований їхній штаб там, де вони перебували – в селищі Мирному, і школа, в якій вони утворили собі казарми в селищі Ясне,
– розповів Іван Федоров.

Додав, що тільки за попередніми офіційними даними нашого Генштабу, в останні дні ЗСУ знищили та поранили понад 1200 окупантів. Така кількість втрат ворогів через те, що росіяни обрали Мелітополь як свій логістичний та адміністративний штаб.

Мер міста розповів, що очевидці бачили як окупанти вночі проти 2 грудня запускали ракети з Мелітополя по Запоріжжю.

“Тож наші Збройні Сили, наші сили супротиву роблять все, що ворогам було некомфортно на нашій території”, – заявив Федоров.

Іван Федоров розповів, що окупанти на Запоріжжі метушаться. Адже вони:

  • вивозили з лікарні в Пологах поранених, потім демонстративно звідти виїжджали, згодом – повертались;
  • демонстративно почали перепис населення в селищі Михайлівка та селі Бурчак для того, щоб начебто готувати до евакуації.

Проте мер Мелітополя зазначив, що довіряти ворогу не варто, а звільнити окуповані території нам можуть допомогти тільки Збройні Сили України.

Окрім того, місцеве видання “Ріа-Мелітополь” написало, що 30 листопада у будівлі лікарні в Пологах була “бавовна”. Саме після неї вороги вивезли з приміщення боєкомплект, який тримали прямо в лікарні, а також вціліле обладнання.

Ювелірний приліт по розташуванню супротивника – результат злагодженої роботи підрозділу “Бандерлоги”, розвідки ССО та артилерії ЗСУ,
– мовиться в повідомленні.

Також видання пригадало, що за наведенням тієї ж розвідгрупи в Пологах знищили установку радіоелектронної боротьби.


Статті по темі