Фракція “Слуга народу” 15 лютого планує розглянути ситуацію щодо збору підписів за відставку віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського. До слова, раніше його заступника, ймовірно, спіймали п’яним за кермом.

Про це повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

“Кадрові питання можуть бути одними з тих, які ми обговоримо на засіданні фракції. Поки що офіційно, згідно з програмою, без вказівки конкретних прізвищ. Але однозначно, нам потрібно обговорити ситуацію щодо віце-прем’єра-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського”, – зазначила депутатка.

У фракції є депутати, які незадоволені діяльністю Уруського і збирають підписи за його відставку, однак є і ті, хто підтримує політика. Також, за словами Кравчук, його підтримує уряд та президент.

“Тому перш ніж виходити з цим питанням в публічну площину, потрібно це обговорити всередині команди, якщо є якісь зауваження, то їх озвучити”, – наголосила політикиня.

Окрім того, Кравчук не підтвердила, що на засіданні 15 лютого фракція буде прийматися рішення щодо можливості призначення Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики.

“Я не можу підтвердити, що ми будемо висувати його сьогодні і знову збирати підписи за це кадрове рішення, обговоримо. Я так розумію, що на цьому тижні, все-таки, ми точно повинні прийняти правку і законопроєкт про державну службу, що дозволить виконуючому обов’язки, принаймні, підписувати накази по міністерству, щоб не була заблокована, зокрема, виплата зарплат. Я так розумію, що в профільному комітеті була прийнята правка про 60 днів, тобто протягом 60 днів виконуючий обов’язки може ставити підпис під документами міністерства і голосувати на засіданнях Кабміну”, – пояснила вона.