5 листопада колишнього заступника Міністра оборони, генерала Ігоря Павловського випустили із СІЗО під заставу у 18 мільйонів гривень.

Про це повідомив адвокат Павловського Ростислав Кравець на своїй сторінці в Фейсбук, підтвердивши цей факт фотографією його підзахисного біля входу у Лук’янівське СІЗО.

Варто зазначити, що Павловський перебував під вартою декілька місяців: його відправили до СІЗО у липні 2021 року. 

Розмір застави було зменшено судом з 475 мільйонів гривень до 18 мільйонів.

Павловський загримів за ґрати через гучну справу із заводом “Кузня на Рибальському”. У 2016 році очільниками Міноборони було укладено договір щодо постачання військових катерів. Ця угода містила низку порушень: катери ніяк не відповідали технічним вимогам та не були придатні для використання Збройними Силами. Тільки один цей договір завдав збитків державі у 443 мільйони гривень.

У справі, крім Павловського, є кілька фігурантів. Зокрема, це голова правління ПрАТ “Кузня на Рибальському” Валерій Шандра та ще 2 колишні чиновники Міноборони: директор Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки у 2015 – 2017 роках та директор Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки у 2018 – 2019 роках.

Їм також була оголошена підозра у змові та причетності до закупівель.