Дмитро Разумков зазначив, що під час президентських і парламентських виборів МВС зайняло рівновіддалену позицію стосовно всіх політичних сил.

Глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков не знає, чи залишиться міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй посаді. Про це Дмитро Разумков сказав в інтерв'ю Українській правді.

"Я вам зараз і не можу чітко відповісти (чи залишиться Аваков на своїй посаді – ред.), тому що висуваю я не – ні як голова партії, ні як майбутній, напевно, народний депутат. А це буде пропонувати новий керівник уряду. Але керівник уряду, глава уряду з'явиться трохи пізніше", – сказав Разумков. 

Також Разумков додав, що не вів кулуарних переговорів із Аваковим. 

"Що стосується позиції по комунікаціях, я з Арсеном Борисовичем перетинався кілька разів. Один раз на інавгурації, ще на якомусь заході. Але, скажімо так, якихось кулуарних переговорів ми з ним точно не вели. Вважаю, що це абсолютно правильно – і наша позиція, і позиція міністра", – сказав глава партії "Слуга народу".

При цьому він зазначив, що під час президентських і парламентських виборів МВС зайняло позицію рівновіддалену стосовно всіх політичних сил. 

"Якщо ми говоримо про проведення одних і других виборів, то я думаю, що це один із небагатьох разів, коли МВС зайняло позицію рівновіддалену від усіх і в принципі виконало ті завдання, які перед ним стояли – забезпечити прозорість виборів. Ми з вами бачили президентську кампанію – перший і другий тур. Справедливості заради, Нацполіція багатьом поламала і схеми, і сітки. Виходячи з того, що я бачу в рамках підготовки до виборчого процесу, поліція витримує ту позицію рівновіддалену стосовно всіх політичних сил, в тому числі й до нашої", – додав Разумков. 

Як повідомлялось, наприкінці травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрічався з президентом Володимиром Зеленським.