Віктор Балога в часи президентства Віктора Ющенка справді мав зустріч з Юлією Тимошенко і Віктором Медведчуком, на якій Тимошенко просила призначити Медведчука послом України в Росії.

Про це в одному із інтерв’ю українському виданню розповів сам Балога.

Тоді він працював головою Секретаріату Адміністрації президента. Так, на питання, чи правду говорив Ющенко, коли розповідав, як до Балоги проходила Тимошенко з Медведчуком і просила призначити останнього послом до Росії, політик відповів: «У мене була за дорученням президента зустріч з паном Медведчуком і Тимошенко. На цій зустрічі також був пан Григорій Суркіс. Тому Ющенко сказав правду».

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

На зустрічі Тимошенко переконувала Балогу, що Медведчук буде хорошим комунікатором між Україною і Росією. «(Аргументація Тимошенко була, – ред.) дуже проста. Що це буде хороша комунікація для роботи з нашим стратегічним партнером – Росією. Що він буде хорошим комунікатором.

Я можу погодитися, можу не погодитися, але з точки зору призначення його на посаду надзвичайного посла після Помаранчевої революції, це нікому в голові не вкладалося. Люди вважали б, що Ющенко втратив розум. Тому такі речі не можна було робити ні в якому разі», – розповів Балога.