Вже ні для кого не секрет, що положення Шмигаля на посаді прем’єра дуже хитке. А після останньої соціології, де рейтинг президент різко впав і всьому виною незадовільна робота Кабміну і поготів.

З новою силою стали обговорювати чутки про можливу відставку Шмигаля і всього уряду.

Так на цьому тижні пройде нарада на Банковій, на якій вирішуватимуть долю Прем’єр-міністра. Про це повідомляє тг-канал “Резидент” з посиланням на власні джерела.

“Шмигаль став занадто токсичним для Зеленського і партії Слуга Народу, для Офісу Президента зараз важливо каналізувати негативні наслідки зростання тарифів, які спровокував Прем’єр-міністр”, – йдеться в повідомленні каналу.

А тим часом Рінат Ахметов намагається домовитися з ОП про заміну Шмигаля на досвідченого Гройсмана, щоб зберегти за собою посаду Прем’єр-міністра.

Про це пише тг-канал “Сплетница”.

“Тарифний майдан зробив токсичним Шмигаля для Зеленського, що розуміють на Банковій, але просто відправити у відставку Прем’єр-міністра Президент не може”, – йдеться в повідомленні.

“Шмигаль дійсно провалив весь тарифний кейс, що практично обнулив рейтинги Зеленського. Ахметов б дуже хотів бачити” свого “Гройсмана в кріслі прем’єра. Однак за Гройсманом все ще тягнеться шлейф порошенківщини”, – резюмує тг-канал “Шептун”.