Керівник офісу президента Андрій Богдан під час закритої зустрічі фракції “Слуга народу” пригрозив депутатам-мажоритарникам, що виборчу мажоритарну систему скасують.

Найбільша фракція українського парламенту “Слуга народу” щотижня проводить велике засідання фракції у виставковому центрі “Парковий”, куди приходять всі депутати, спікер ВР Дмитро Разумков та перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

Спеціальними гостями засідань “СН” є президент, прем’єр-міністр, окремі міністри та керівництво Офісу президента.Якщо Зеленський присутній на фракції, засідання перетворюється у “відкритий мікрофон”, коли депутати ставлять президенту свої запитання.

Нардеп від “СН” розповів, що під час таких зустрічей деякі нардепи “поважно і компліментарно” говорять до президента, а деякі ставлять “робочі питання”.

“Мажоритарники запитували, що буде із субвенціями. Богдан увімкнув мікрофон і хамовито відповів, що “мажоритарки більше не буде”. На тій зустрічі навіть хтось вигукнув у бік президії: перестаньте робити з нас стадо баранів”.