Державне Бюро Розслідувань затримало правоохоронців з Львівщини, які хотіли заробити на благодійній допомозі військовим
Так, як бачимо, у нас тепер не лише дозволяють собі вдарити військового, а й наживаються на тих, хто віддає свої життя за таких, як вони.
Працівники ДБР повідомили про підозру двом правоохоронцям з Жовкви Львівської області, які вимагали хабар від керівника благодійного фонду за начебто закриття кримінального провадження.
Фонд з Дніпра допомагає військовим і закуповує необхідне для них обладнання в країнах Європи. Правоохоронці вирішили «дослідити» походження документів для безперешкодного перетину державного кордону представниками фонду.
Не зважаючи на те, що всі уповноважені від організації вчасно повертались на територію України з необхідною для військових допомогою, правоохоронці почали вимагати 5 тисяч доларів США за закриття «кримінального провадження». Ось такі суми зараз просять незнати за що правоохоронці. Нехай ідуть і спробують заробити їх на Бахмутському чи Авдіївському напрямку
У приватній розмові один із них запропонував керівнику Фонду заплатити, аби не плямувати репутацію благодійників.
ДБР затримало правоохоронців саме під час отримання всієї суми хабаря.
Двом правоохоронцям повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
 Вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.
 Досудове розслідування триває, вивчається можлива причетність до злочину інших службових осіб.
 Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.