Війна в Україні може завершитися лише капітуляцією країни-агресора Росії. Крім того, РФ має виплатити репарації та відмовитися від ядерної зброї.

Таку думку висловив екс-банкір із РФ, колишній друг президента РФ Володимира Путіна Сергій Пугачов.

«Як закінчуються війни? Я бачу цілком виразно… Це моя персональна думка. Кінець війни може бути дуже простим. Тобто це може бути капітуляція: звичайно, Росії, яку ніякий, звичайно, Путін не підписуватиме; пакт про капітуляцію. Це буде якийсь колективний уряд, який бере на себе всі обов’язки та зобов’язання та права підписувати такого типу… Не знаю… Якийсь тимчасовий уряд. Назвемо його так. Тобто, власне, за німецьким сценарієм зразка 1945 року», – сказав Пугачов в інтерв’ю виданню «Гордон».

Колишній друг Путіна додав, що для цього потрібні «певні умови». Так, він прогнозує, що Росія виплачуватиме Україні репарації та відмовиться від ядерного озброєння.

«Тобто це ж не просто підписують: «Все, даруйте, ми більше не будемо», – а підписують і кажуть: «Дивіться. Ми виплачуватимемо репарації». І основний момент: «Ми відмовляємось взагалі від ядерної зброї», – зазначив він.

За словами Пугачова, необхідно створити міжнародну групу, яка вилучатиме ядерну зброю у РФ, і її більше «не буде ніколи на цій частині суші».

«Ну й багато чого ще. Але, крім усього іншого, ще, можливо, і найімовірніше, це відбуватиметься десь у Москві: припустимо, у Кремлі. Припустимо, Володимир Зеленський десь підписуватиме це у Кремлі. На сьогодні антипутінська, антиросійська коаліція – вона за кількістю країн перевищує антигітлерівську. Тобто десь вони мають… Це просто факт. Тобто вони мають десь зібратися. Вони де зберуться? Звісно, у Кремлі. Або якщо Кремль на той момент підлягатиме реконструкції, то, можливо, десь на околицях», – сказав екс-банкір з РФ.

Варто зазначити, що голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал США Марк Міллі переконаний, що ні українська, ні російська армії не досягнуть своїх військових цілей, а тому сядуть за стіл переговорів.

Таку думку американський генерал висловив в інтерв’ю Financial Times.

“Для росіян буде майже неможливо досягти своїх політичних цілей військовим шляхом. Малоймовірно, що Росія захопить Україну. Цього просто не станеться. Цього року Україні також дуже, дуже важко вигнати росіян з кожного сантиметра окупованої Росією території України. Це не означає, що це не може статися…  Але це надзвичайно складно. І це вимагатиме, власне, розвалу російської армії”, – сказав він.

Коментуючи можливість переговорів між Москвою і Києвом, Міллі сказав: “До початку весни залишилося кілька тижнів, але це вікно, що рухається. Можливості можуть з’явитися в будь-який момент часу”, додавши, що обидві сторони “досить сильно зациклилися на своїх цілях і не бажають вести переговори”.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що генерал Девід Петреус вважає, що прискорити кінець війни в Україні можуть більш жорсткі санкції, запроваджені проти Росії.

“Я думаю, що війна врешті закінчиться мирною угодою. Це станеться, коли російські лідери зрозуміють, що, з одного боку, неможливо вести війну в Україні, а з іншого – це просто не окупається. На жаль, я не можу передбачити, коли виникають ці умови”, – сказав Девід Петреус.

Генерал і колишній голова ЦРУ додав, що санкції проти Росії треба посилити. Завдяки цьому є шанс, що війна закінчиться раніше.

“Ми повинні зробити все можливе в США та на Заході, щоб підтримати Україну та наблизитися до дня, коли Володимир Путін зрозуміє, що ця війна не може бути проведена на українській землі і що вона невигідна”, – додав Петреус.