Зірка студії "Квартал 95" і комік Володимир Зеленський, який оголосив про своє рішення балотуватися на пост президента України, отримує з кожним днем все більше підтримки від українського суспільства. У нього є всі шанси обійти конкурентів і перемогти на виборах.

Про це повідомляє соціолог та директор аналітичного Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна розповіла в ефірі програми Суспільного "Нині вже".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Соціолог переконана, що українці повністю розчарувалися в "традиційних" політиках і таким чином намагатимуться усунути від влади всіх тих, хто роками там сидить і досі не робить необхідних змін.

"Це певна реакція – і хоч би Зеленський, тільки б не ви. Це певною мірою голосування проти всіх", – сказала вона.

 Бекешкіна зазначила, що коли говорять про нібито нових людей в політиці, то мають на увазі вже відомих і "добре розкручених людей". Само собою, на її думку, Зеленський повинен бути вдячний своєму успіху телесеріалу "Слуга народу", де він зіграв президента.

Українці на даний момент знаходяться в стані ошуканих очікувань від політиків. Нові обличчя у вищих ешелонах влади потрібні для того, щоб вивести суспільство з застою і напруги. Таку тенденцію відзначив політичний психолог Сергій Кривуля.