Відомий український олігарх Дмитро Фірташ відсвяткував свій 54-й день народження у Відні (Австрія) в колі впливових вітчизняних політиків і бізнесменів.

Серед гостей були помічені народні депутати Сергій Льовочкін (член партії "Опозиційна платформа – За життя"), Юрій Бойко (співголова партії "Опозиційна платформа – за життя"), Іван Мирний ("Опоблок"), повідомляє програма "Схеми: корупція в деталях".

Також на святі були присутні Михайло Папієв (нардеп від "Оппоблоку") та Іван Фурсін (нардеп від групи "Воля Народу").

Журналісти встановили, що святкування відбулося 2 травня в ресторані "Il Melograno" в самому центрі австрійської столиці. Цей готель розташований в 20 хвилинах їзди від віденського будинку, в якому проживає сам Фірташ.

Для гостей вечора співала народна артистка Таїсія Повалій, яка також є екс-депутатом від "Партії регіонів", йдеться в розслідуванні.

"Численна охорона стежила не тільки на вході в ресторан, але і на підступах до вулиці, де проходило святкування. Охоронці намагалися перешкодити зйомці журналістів, щоб приховати гостей від камер", – розповіли журналісти.

Нагадаємо, Фірташа затримали 12 березня 2014 року в столиці Австрії за запитом ФБР США і помістили в слідчий ізолятор.
Однак вже 21 березня він був звільнений під рекордну заставу в 125 млн євро, гроші для якої, за даними ЗМІ, були внесені російськими бізнесменами Аркадієм і Борисом Ротенбергами.