ЗСУ вдарили по мосту через Дніпро в районі Каховської ГЕС, після чого він став непридатним до використання, — повідомляє ОК “Південь”.

Також повідомляється, що російські військові розмістили свою техніку та оселилися самі в управлінні Каховського каналу. ЗСУ відпрацювали ювелірно, не пошкодивши важливих об’єктів, що знаходяться поруч.

Також зазначається, що внаслідок удару системами залпового вогню “Смерч” по Миколаєву та передмістю, пошкоджено 8 приватних будинків, в одному з них через влучання боєприпасів сталася пожежа. В лісі, поблизу села Галіцинове, виникло два місця займання. Пожежі оперативно ліквідовані. На одному з підприємств від обстрілів понівечені склади та автобаза. Попередньо відомо, що поранення отримали троє осіб, серед них – одна дитина.
Водночас у Чорному морі роздувається шторм, тож 10 кораблів та катерів ворожого флоту все щільніше притискаються до кримського узбережжя у віддалених районах, уникаючи ураження. Але 2 надводних ракетоносії тримають напоготові 16 ракет типу «Калібр», а один великий десантний корабель – своєю присутністю позначає, що висадка десанту гіпотетично не виключена.
Тим часом функціонування «зернових коридорів» під контролем Стамбульського координаційного центру і міжнародними гарантіями триває. Вчора ще 2 судна вийшли в рейси і 1 прибуло під завантаження.