Народний депутат Сергій Лещенко спростував інформацію про діагноз COVID-19 у виконкому Нацради реформ Міхеіла Саакашвілі.

Він заявив про те, що повідомлення, що Саакашвілі ніби-то отримав позитивний тест на коронавірус, опубліковане у відомому анонімному телеграм-каналі “Темний рыцар”, є фейком.

Про це Лещенко написав у своєму Telegram посилаючись на джерела в оточенні Саакашвілі.

«В анонімних телеграм-каналах розганяють фейк про те, що Михайло Саакашвілі захворів на коронавірус. Наше джерело в оточенні політика цю інформацію рішуче спростовує. Не вірте анонімним вкидам!», – підкреслив Лещенко.

Нагадаємо, що Telegram-канал “Темный рыцарь” публікує компромати на чиновників і подробиці про скандали з депутатами від президентської партії “Слуга народу”. Хто “зливає” інформацію, достовірно невідомо.

За однією з версій, інформацію публікує народний депутат президентської фракції у Верховній Раді. Про це розповів глава фракції СН Давид Арахамія, зазначивши, що знає ім’я цього політика, але називати не буде.

Народна депутатка Анна Скороход, яка була виключена з фракції СН, припустила, що канал можуть вести відразу кілька народних депутатів із президентської фракції.

При цьому, за інформацією ЗМІ, “Темный рыцарь” може належати відомому олігарху. Серед його ймовірних авторів також називають депутатів Олександра Дубінського і Максима Бужанського.