Колишній секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Данилюк пішов із посади, бо не хоче брати участь у “підкилимних іграх деяких персонажів”

“Відхід із поста секретаря РНБО – моя ініціатива. Це було свідоме рішення, засноване на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто не цікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі.

Я запропонував президенту кілька варіантів, щоб виправити ситуацію, але єдиної позиції ми не дійшли. Хоча відносини у нас залишилися конструктивні. Не виключаю, що буду допомагати йому, консультувати. Все-таки я підтримував його з самого початку кампанії, тому бажаю йому успіху.

Зараз буду визначатися, чим займатися далі. Надходять пропозиції, як правило, пов’язані з бізнесом. Правда, вони в основному з інших країн, а мені цікаво попрацювати в Україні. Думаю, це буде незалежна платформа. На даному етапі, мені здається, так буде правильно”.

Данилюк зазначив, що у багатьох людей, які прийшли до влади, недостатній рівень професіоналізму.

“Влада в Україні зараз дуже різношерста. У цій команді різні люди: є ті, кого я підтримую, а є такі, кого не підтримую. Тому, коли говорять “влада”, я відразу їх розділяю. У всіх різний рівень досвіду. У багатьох, хто прийшов, не вистачає професіоналізму. Це системна проблема, яка несе ризик.