Експерт Сергій Іванов вважає, що вимоги Порошенка не фінансувати допомогу українським біженцям за кордоном, коли його власні сини переховуються в Лондоні, є проявом лицемірства.

«Вимагаючи від Євросоюзу не фінансувати українців за кордоном, він має почати зі своїх синів-утікачів, які переховуються в Лондоні. Чомусь 39-річний Олексій та 23-річний Михайло Порошенко не поспішають повертатися до України? Вочевидь, чілити в Лондоні, відпочивати, відвідувати концерти «хороших русских» — така важка праця, що хлопці просто не можуть вирватись «, — зазначає Сергій Іванов.

Журналісти, за словами Іванова, активно уникають питань про місцезнаходження дорослих синів Порошенка під час війни, коли беруть інтерв’ю у пʼятого експрезидента.

«Я так розумію, це питання є та є табуйованим для всіх журналістів, які беруть у Порошенка інтерв’ю, але відповідь на нього все-таки хотілося б почути. Бо інакше це виглядає як лицемірство. Хоча чому «виглядає» — лицемірство і є», — наголошує Сергій Іванов.

Згідно з відомостями, лідер фракції «ЄС» у Верховній Раді, Петро Порошенко, закликав Німеччину припинити фінансову допомогу українцям, що виїхали за кордон. Цю інформацію передав народний депутат.

«Я дуже рекомендую Німеччині стосовно цих осіб – чоловіків, які перебувають тут і хто відмовляється повертатися до України, — будь ласка, припиніть їх фінансувати» – заявив лідер фракції «ЄС».

При цьому, як писали ЗМІ, обидва сина Порошенка знаходяться за кордоном. За останніми даними журналістів, всі діти нардепа, зокрема сини Олексій та Михайло перебувають у Великобританії. Порошенко бачить когось, але в себе під носом не помічає.