Вночі 15 травня пролунали вибухи в районі аеродрому Бельбек біля Севастополя на тимчасово окупованій території Криму. Цю інформацію оприлюднили в Telegram-каналі «Крымский ветер».

«Сьогодні вночі в районі аеродрому Бельбек під Севастополем було голосно», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, о 01:55 сталася перша хвиля вибухів. Також, імовірно, діяла російська протиповітряна оборона. Через 15 хвилин після цього почалися тихіші вибухи, схожі на детонацію боєприпасів. Друга хвиля атаки тривала до 2:35, а її вибухи чули жителі Євпаторії та Бахчисарайського району.

«За годину після закінчення ракетної атаки по аеродрому Бельбек вогнищ пожежі в районі стоянок літаків побільшало, а самі пожежі — сильніші», — зауважили адміністратори Telegram-каналу.

Як відомо на аеродромі Бельбек у Криму дислокується 38-й винищувальний авіаційний полк ВПС Росії, у якого є 12 літаків Су-27, 12 літаків Су-27СМ, три Су-27УБ і п’ять Су-30М2. Також на аеродромі дислокується Севастопольський авіаційно-рятувальний центр МНС Росії. Нагадаємо, що Сили оборони уже знищили 350 ворожих літаків, і цифра після цієї атаки може значно зрости.

Крім того, «губернатор» Севастополя Развожаєв написав, що «сили ППО вже збили кілька ракет над акваторією та в районі аеродрому «Бельбек»». Окупант також зазначив, що рятувальною службою Севастополя нібито загасили спалах від «осколків, що впали», в районі села Полюшка. Пошкодження цивільної інфраструктури на цей час не зафіксовано.

Цікаво, що неспокійно було також і у Керчі. Зокрема, російські загарбники повідомляли, що у місті «тимчасово перекривали рух» Кримським мостом. Щоправда, скільки це триватиме, росіяни так і не повідомили.

Наразі також достеменно невідомо, чи є постраждалі внаслідок вибухів у будь-якому з міст анексованого Росією українського Криму.