Україна передала російській стороні верифіковані списки на обмін полоненими. Тепер розраховує на те, що дане питання підніме президент США Джо Байден під час розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це повідомляє прес-служба президента Володимира Зеленського.

“У нас є верифікований повний список. Можуть бути помилки, але список переданий Туреччині. Нещодавно у президента Ердогана була зустріч з президентом Росії, списки були передані російській стороні. Він (президент Туреччини, – ред.) в цілому просив, але упор робив на кримських татар. Відповіді поки немає”, – зазначив Зеленський.

За його словами, українська сторона чекає розмови Байдена і Путіна.

“Список переданий і очікуємо, що буде піднято це питання”, – підкреслив він.

Президент додав, що крім прямих домовленостей України з керівництвом Росії щодо обміну полонених, ніякі інші формати не спрацювали.

Нагадаємо, у вересні Зеленський допустив обмін полоненими у разі проведення нової нормандської зустрічі. “Якщо буде зустріч у нормандському форматі, ми працюємо над цим, то буде повернення якоїсь кількості людей. Буде якийсь результат”, – заявив він.

А пізніше назвав умову обміну нардепа ОПЗЖ Віктора Медвечука на полонених, яких утримують на окупованому Донбасі та в Росії.