Україні допомагає велика кількість країн, але не про всю допомогу розголошується привселюдно. Водночас Росія і не підозрює про ту допомогу, яку Україна одержує від своїх партнерів.  

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данилов. 

Він пояснив, що не про всю надану Україні допомогу можна розповідати. 

– Настане час, буде наша перемога, і якщо країни ухвалять рішення і скажуть, що готові також публічно говорити про свою допомогу – це їхнє право, право кожної країни, ми його поважаємо. Головне, щоб вони нам допомагали. Я можу сказати, що росіяни навіть не уявляють, що на них чекає після нашої перемоги, завдяки тій зброї, яку надають нам наші партнери, — зазначив секретар РНБО. 

Зазначимо, що Україні фінансово та озброєнням допомагають західні країни-партнери. 

Зокрема, як відомо нещодавно президент США Джо Байден направив доручення Держдепу про надання чергової військової допомоги Україні на $400 млн. Стало відомо, що буде у новому пакеті. 

Окрім цього Міністерство оборони США уклало контракт на суму $1,2 млрд із Raytheon Technologies на виробництво для України шести ЗРК NASAMS. 
 
І це лише частина допомоги від Сполучених Штатів, насправді ж у допомозі по боротьбі з російськими окупантами беруть участь десятки країн світу.