На тимчасово окупованих територіях гаряче попри зиму. Усе через те, що туди знову завітало “Бавовнятко”.

Про вибухи повідомляли з Токмаку, Михайлівки і передмістя Мелітополя.

На окупованих територіях знову щось підірвалося. Так, вибухи чули щонайменше у трьох населених пунктах Запорізької області.

Про ймовірну ефективну роботу ЗСУ розповів мер Мелітополя Іван Федоров. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. Однак він одразу й підкреслив, що це – не офіційні дані. Тож про те, скільки окупантів ліквідували та яку техніку вдалося знищити – залишається лише гадати.

В окупантів чергова вечірня дискотека.
Чекаємо підтвердження від Генштабу,
– написав Федоров.

Зазначимо, що про вибухи повідомляють й у ворожих телеграм-каналах. Зокрема вони повідомляють, що приліт влучно поцілив у міст, який поєднує Мелітополь та Костянтинівку.

Це також підтвердив й Іван Федоров, а також підкреслив, що цей міст – один із стратегічно важливих. Адже саме через нього окупанти перевозили військову техніку зі східного напрямку.

Як зазначили самі ж окупанти, вдарили наші захисники по опорах моста. А оскільки він лише просів та остаточно не обзавівся діркою посередині, то росіяни очікують подальших ударів.

Також один з загарбників зазначив, що бачив дим від вибуху й на горизонті. Тож поспішив туди, щоб чимшвидше це викласти у мережу. Такому коригуванню можна лише подякувати.

Вже другий тиждень поспіль триває інтенсивне знищення російських угруповань на тимчасово окупованій території Запорізької області.

За минулий тиждень було знищено 20 військових угруповань окупантів, з початку цього тижня ліквідовано вже щонайменше 10.