Державне бюро розслідувань проводить обшуки у народного депутата 8-го скликання Аркадія Корнацького.

Про це йдеться на Facebook-сторінці екснардепа “БПП”.

Корнацький, жартома, заявив : “Сьогодні зранку кращі сили ДБР кинуті на проведення обшуків у місцях мого грішного проживання і перебування – у київській “двушці” на Кільцевій та у батьківському домі в Чаусово-2 на Миколаївщині. Нагрянули цілими автобусами. Такими силами можна Донбас звільнити, а ці приїхали “двушку” з картонними вхідними дверима та дім моєї 89-річної матері штурмувати… Обшуки проводяться в рамках кримінального провадження проти екс-президента Порошенка.

Іванової ж, в свою чергу, пояснила: Можу вам підтвердити, що Державне бюро розслідувань проводить обшуки в рамках досудового розслідування кримінального провадження , де йде мова про можливі зловживання владою або службовим становищем п’ятим президентом України Петром Порошенком під час скасування у 2016 році рішення голови однієї з місцевих державних адміністрацій Миколаївської області.

Мова йде про скасування рішення, яким зарахували 1500 гектарів землі сільськогосподарського призначення до державної власності та подальшу безоплатну передачу цієї землі.

Корнацький відомий своїми статками, має велику кількість землі і нерухомості у Миколаївській та Київській областях. «Агрофірма Корнацьких», яку він очолює, не раз була в центрі конфліктів з іншими землевласниками. Відбувалися сутички навіть із застосуванням зброї. У результаті однієї з таких шестеро людей потрапили до лікарні. Тоді правоохоронці вилучили 20 одиниць травматичної, газової та мисливської зброї.

Нагадаємо, після повернення в Україну екс-заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов почав подавати до ДБР заяви зі звинуваченнями п’ятого президента України Петра Порошенка у скоєнні злочинів.

Портнов написав більше десятка заяв до ДБР щодо Порошенка. За словами директора ДБР Романа Труби, Порошенко згадується у щонайменше 13 провадженнях ДБР, наразі – у якості свідка.

На позачергових виборах 2014 року Аркадій Корнацький пройшов до Верховної Ради по одномандатному виборчому округу № 132 від партії “Блок Петра Порошенка”.