Дмитро Гордон заявив на своєму YouTube-каналі, що, судячи з подій кількох останніх днів, ми вже наближаємося до розв’язки, яка обернеться кадровою кризою.


На думку журналіста, вже зовсім скоро в команді Володимира Зеленського почнуться масштабні чистки, оскільки люди, які прийшли до влади на хвилі популярності нинішнього президента, просто не розуміють, як їм потрібно працювати.

Дмитро Гордон, аналізуючи події кількох останніх днів, приходить до висновку, що ми поступово наближаємося до розв’язки, яка обернеться кадровою кризою. На тлі всіх цих викриттів і звинувачень, в тому числі, і гучних слів Коломойського, який назвав міністрів «дебілами», передбачити, як будуть розвиватися події далі, досить просто. Такий прогноз зараз може зробити будь-хто.

На думку Гордона, це означає, що зовсім скоро в команді Зеленського почнуться масштабні чистки. Причому, це буде цілком природний процес, адже багато хто з тих, хто сьогодні опинився при владі на хвилі популярності нинішнього глави держави просто не розуміє, як йому потрібно працювати на цьому місці. У цих людей немає ні досвіду, ні належної кваліфікації, реального розуміння масштабу і обсягу державної діяльності.