Сьогодні вранці в Cлугівських чатах з’явилася інформація про пропозиції Кабміну щодо поетапного виходу з карантину. Про це повідомила на своїй сторінці в Фейсбук, депутатка від “СН” Ліза Богуцька.

Пам’ятається, колись давно за погані новини гінцеві голову рубали. Тому не буду про погане, відразу перейду до справи. Кабмін, мабуть, не знає, що народ вже вийшов з карантину без всяких етапів.

Людей тільки дратує відсутність можливості вільного переміщення. А тих, хто зазвичай користувався міським транспортом- просто дратують витрати на бензин, тому що крім особистого авто використовувати для переміщення більше нічого. А розповідати про те, що треба сидіти вдома, коли йде сезон посадок (хоча б в землю), це повна дикість.

Парки.
Нарешті можна, але не більше п’яти осіб разом. Цікаво, як поліція буде вираховувати шостого, на якого треба буде виписати штраф.

По-моєму, вхід в карантин був набагато легше, ніж вихід, судячи з судом Шмигаля. Йому б у відставку подати було б, напевно простіше, ніж малювати піраміди Маслоу.

Думаю, що Жора Ключник зі мною повністю згоден.

Окрім того, розкритикувала Ліза Богуцька і главу НБУ Якова Смолія.

З трибуни Парламенту віщає Яків Смолій, голова Нацбанку України.

Зал Ради у вільному польоті.

Навіщо Смолій старається?
Адже все-одно не важливо, що він там читає з листочка.
Важливо-що він робить. А тут пишатися нічим.

Навіщо це окозамилювання?

Це я не у вас питаю. Це я обурююся. Якийсь закоренілий совок.

Варто зазначити, що Прем’єр-міністр Денис Шмигаль не зміг відповісти на питання про створення 500 тисяч робочих місць і озвучити свою позицію щодо “антифопівських законів”.

Нардеп поставив питання стосовно створення обіцяних 500 тисяч робочих місць в Україні і позиції прем’єра щодо скасування “антифопівських” законопроєктів 2644 і 2645.

“На жаль, не знаю навіть, що відповісти”, – сказав прем’єр-міністр після паузи.

Згодом прем’єр зазначив, що Кабмін 13 травня затвердить урядову програму створення робочих місць.

“Сьогодні на засіданні уряду Міністерством економіки буде представлена ​​програма з чіткою розкладкою, де, коли і які робочі місця будуть створені”, – сказав Шмигаль.

“Безпосередньо у сфері будівництва доріг і транспортної інфраструктури ми створимо 154 тисячі робочих місць. У самій цій сфері плюс супутні галузі і бізнес”, – зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що ця програма буде спрямована як на збереження робочих місць, так і на створення нових.