Надія Савченко запропонувала пустити представників бойовиків до своїх соратників, утримуваних в українських в'язницях

Народний депутат вважає, що до переговорів зі звільнення полонених повинні доєднатися президент України Петро Порошенко і його російський колега Володимир Путін. Про це вона сказала на брифінгу.

Популярно: Оце видав: Гройсман жорстоко принизив Семенченка, подробиці просто вражають

Також нардеп вважає, що паралельно переговорам Порошенко-Путін вона могла б обговорювати питання полонених з ватажком бойовиків т. зв. "ДНР" Олександром Захарченком.

"Порошенко-Путін, а я з Захарченком", – відповіла Савченко на питання, на якому рівні потрібно домовлятися по полонених.

Савченко вважає, що варто дозволити представникам бойовиків відвідати своїх соратників, утримуваних українською стороною.

"Вони висловлювали таке бажання, і я вважаю, що людина, яка не вбивала наших солдатів, не тримала зброю в руках, таких людей там багато, і вони щодня туди-сюди йдуть по 6 тисяч на роботу, з роботи. Такі люди мають право, якщо є їх люди в тюрмах, і подивитися так само на своїх рідних, отримати побачення. Ми живемо в правовій державі", – додав нардеп.

Нагадаємо, 24 лютого Надія Савченко вирушила в ОРДО, де за сприяння бойовиків і в присутності російських журналістів вона зустрілася з українськими полоненими.