На орендованих квартирах Ольга Ястремська з сином живуть 14 років. Чоловік покинув, говорить Ольга, коли дізнався, що їхня дитина з інвалідністю. У Павла дислексія. Хлопцеві 15 років, але він досі не вміє писати і читати.

Спочатку, стверджує Ольга, чоловік платив аліменти справно. Але п'ять років тому перестав давати гроші. Вона подала в суд. Справою зайнялася виконавча служба. Її співробітники говорять – повідомлення Сергій Ястремський ігнорує більше півроку. Добровільно платити аліменти не хоче. Як результат – компенсують заборгованість майном батька.

"Гараж є його майном, ми маємо право зараз розкрити його, зайти, описати все, що є", – говорить співробітниця виконавчої служби.

Замки збили, двері гаража, в якому знаходиться авто боржника, відкрили. Евакуатором машину відвезли на штрафмайданчик.

Зв'язатися з Сергієм Ястремським телефоном не вдається. Немає його і вдома.

За п'ять років Сергій Ястремський заборгував 116 000 гривень, кажуть у виконавчій службі. Його машину продадуть з аукціону. Гроші віддадуть колишній дружині. Але якщо Сергій і надалі не буде платити аліменти, примусово продадуть і квартиру.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"У цього боржника є ще чотирикімнатна квартира, яка в подальшому також може бути виставлена на торги", – говорить Юлія Малиновська, державний виконавець центрального відділу державної виконавчої служби у Вінницькій області.

Тільки в цьому році аліментники Вінницької області заплатили своїм дітям 92 мільйони гривень. За ухилення Сергію Ястремскому загрожує до двох років в'язниці. Гроші для Павла після продажу машини Ольга Ястремська отримає максимум через півроку і витратить їх на лікування сина.