Поки мама 4-річного хлопчика відволіклася, він тим часом вирішив дослідити домашню аптечку і спробувати на смак мамині таблетки. Коли жінка помітила, що упаковка відкрита і не вистачає декількох таблеток, вона відразу ж звернулася до медиків, – повідомляє прес-служба Слов'янського відділу поліції.

На щастя кілька штук з'їдених препаратів не заподіяли серйозну загрозу життя дитини. Медики зробили все необхідне для стабілізації стану дитини. Зараз хлопчик знаходиться під наглядом лікарів.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Правоохоронці мають намір провести з батьками дитини профілактичну бесіду щодо уважного ставлення до сина. Але перенесений ними стрес і так вже дав вагомий урок.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що 11-річну Лізу, у якої діагностували лейкоз і синдром Лайєлла, збираються виписати з лікарні, незважаючи на необхідність продовження лікування.

Про це на сторінці у Facebook із закликом про допомогу повідомила продюсер Ірина Вратарьова. Вона уточнила, що таке рішення ухвалили лікарі київської дитячої лікарні "Охматдит". Лізу збираються відправити додому 3 грудня поточного року.