Національна комісія з держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації затвердила підвищення на фіксований телефонний зв’язок.

У рішенні регулятора повідомляється, що підвищення тарифів буде проходити у два етапи.

“Комісія прийняла рішення про затвердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання таким, що втратив чинність рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 року № 606”, – сказано у повідомленні.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Директор департаменту корпоративних комунікацій “Укртелекому” Михайло Шуранов розповів, що зараз цю пропозицію передано на затвердження до Міністерства юстиції.

“Після затвердження та публікації тарифи вступлять в силу”, – повідомив Шуранов.

За його словами, існуючі граничні тарифи на фіксований телефонний зв’язок нижчі собівартості надання послуги як у містах, так і в селах.

“Компанія витрачає чимало ресурсів на поточне обслуговування і відновлення вирізаних телефонних ліній”, – сказав він.

Також Шуранов повідомив, що запропоновані зміни щодо граничних тарифів були узгоджені НКРЗІ.

Перший етап підвищення почнеться вже у листопаді цього року: на 17% зросте тариф для населення у місті (від 3-7 гривень), а у селах – на 18,8% (3-7 гривень).

З 2019 року – для населення і юридичних осіб в містах підвищення становитиме 9% (від 2 – до 5 гривень), для сільських юридичних осіб – 12% (3-6 гривень), для бюджетних установ – 14,7% (3-7 гривень), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7% (4-9 гривень в залежності від типу підключення (окрема лінія, спарена, з погодинною або без погодинної тарифікації тощо).