Збройні Сили України могли зайти на лівий берег Дніпра у Херсонській області. Глава Офісу Президента Андрій Єрмак традиційно лаконічно опублікував прапор України.

Окупанти написали, що українські військові не менше трьох діб утримують “невеликий плацдарм” на лівому березі Дніпра.

«Агенти руху “Атеш” підтверджують, що ЗСУ на лівому березі Дніпра», – заявив партизанський рух.

Глава Офісу Президента орієнтовно о 22:49 25 червня опублікував український прапор та більше ніяк не коментував ситуацію.

Водночас моніторинговий телеграм-канал monitor повідомив, що на Лівобережжі Херсонської області чутно вибухи.

Російські окупанти в пропагандистському телеграм-каналі заявили, що на лівому березі Дніпра в районі Антонівського мосту українські військові не менше трьох діб утримують “невеликий плацдарм”. Окупанти написали, що покинули його через постійні обстріли української артилерії та загрозу оточення їхніх сил.

Також росіяни повідомили, що українські військові вночі нарощують групу та перекидають боєприпаси та техніку. За даними ворогів, ЗСУ ховаються під залишками на початку Антонівського мосту.

«Запит авіації для удару по полотну основи мосту на нашому та “ворожому” березі, які “ворог” використовує як прикриття від артилерії та мінометів, виявилися без відповіді через складність проходження інформації», – заявили російські окупанти.