pol

Міністр оборони України Степан Полторак та генсек НАТО Єнс Столтенберг зустрілися у Брюсселі у рамках засідання комісії Україна-НАТО. Про це повідомили у прес-службі Міноборони, передає Корупція.Інфо.

Повідомляється, що Полторак поінформував Столтенберга про безпекову ситуацію в Україні, «а також про практичні кроки, що здійснюються українською стороною для її нормалізації».

«Міністром оборони було детально ознайомлено присутніх зі змістом оборонної реформи, етапи якої будуть відображені в Стратегічному оборонному Бюлетені України. Було наведено часові проміжки та кінцеві результати реформи, та наголошено, що очікуваним результатом оборонної реформи мають стати збалансовані за обсягом завдань і чисельністю Міністерство оборони та Генеральний штаб, ефективні Збройні Сили, спроможні проводити операції за можливими сценаріями з протидії загрозам у воєнній сфері», – йдеться у повідомленні.

Жодних параметрів бюлетеня у звіті про зустріч не наведено, однак зазначено, що документ є завершальним у переліку стратегчних для сфери оборони України та готується у співпраці з НАТО.

«За його словами (Полторака – Ред.), саме залучення експертів від НАТО та інших держав дозволило створити оновлену Стратегію національної безпеки, Воєнну доктрину та Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України. Наразі, на завершальному етапі знаходиться останній документ стратегічного значення. Йдеться про Стратегічний оборонний бюлетень, що має стати дорожньою картою реформи оборонного сектору України», – повідомили у Міноборони.