Керівник комітету з питань нагляду Палати представників США Елайджа Каммінгс помер на 68 році життя. Заяву офісу політика в четвер, 17 жовтня, опублікувала журналістка Ен Креймер в Twitter.

“Близько 2.45 у четвер, 17 жовтня 2019 року, конгресмен Елайджа Каммінгс помер в лікарні імені Джона Хопкінса в зв’язку з тривалим погіршенням стану здоров’я”, – йдеться в заяві.

Як зазначає ABC NEWS, 68-річний Каммінгс був керівником комітету по нагляду Палати представників США від Демократичної партії. Цей комітет є одним з трьох в Конгресі, які зараз розглядають питання імпічменту президента США Дональда Трампа.Саме Елайджа Каммінгс був однією з ключових фігур цієї ініціативи, оскільки він очолював комітет Палати представників з питань нагляду – одного з трьох, які розглядають питання імпічменту.

Як ми вже писали, господаря Білого дому звинуватили в спробах тиску на Україну з метою проведення розслідування проти колишнього віце-президента США Джо Байдена, який є головним конкурентом Трампа на президентських виборах в 2020 році.

Нагадаємо, що за даними ЗМІ, демократи планують імпічмент Трампа до Дня Подяки.