Як повідомляє у своєму ранковому зведенні Генштаб, ворог продовжує нести втрати.

7 грудня поточного року внаслідок вогнепального пошкодження ділянок, де зосереджувалися окупанти в районах міст Бердянськ, Токмак, Мелітополь, Енергодар, Дніпрорудне, Полохи та Василівка Запорізької області, ворог втратив поранені близько 240 осіб. Станом на двісті вісімдесят дев’ятий (289) день героїчного спротиву українського народу масштабному вторгненню РФ знищено 3 склади боєприпасів та близько 20 одиниць військової техніки різних типів. А лише за один вчорашній день захисники атакували 5 пунктів управління, 8 районів зосередження особового складу та склад ворожих боєприпасів.

Лікарня, розроблена на базі “Токмакського протитуберкульозного диспансеру”, повністю заповнена пораненими військовослужбовцями окупаційних військ РФ.

Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони України вразили 8 пунктів управління, 11 областей зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 2 склади з боєприпасами окупантів.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбивали атаки російських окупантів у районах Білохорівки Луганської області, Кліщиївки та Мар’їнки Донецької області.

За минулу добу ворог завдав 5 ракетних та 3 авіаудари, а також завдав 54 атаки з ракетних залпових систем.

Своєю чергою очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай не раз підкреслював, що невдовзі окупанти попрощаються зі Сватовим та Кремінною. Процес деокупації території України не зупиняється ні на мить.

Схожу думку 24 каналу висловив й колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. За його словами, Збройні Сили України досягають відчутних успіхів на фронті.

Колишній співробітник СБУ наголосив, що українські військові не припиняють боротьбу за українську територію. Зокрема, активні бойові дії ведуться на Кінбурнській косі.

Також перерізаються логістичні ланцюжки росіян. А саме логістичні ланцюжки – це те, на чому тримається російська армія. Наші війська перерізають їх під корінь, – сказав Ступак.

Він зазначив, що якщо у російських загарбників порушуються схеми постачання, то вони опиняються у вкрай сумному становищі. Адже тоді росіяни залишаються без:

їжі,

води,

палива,

запасних частин,

боєкомплекту,

медикаментів.

За словами експерта Українського інституту майбутнього, саме така доля може спіткати окупантів у Запорізькій області.

“Те російське угруповання, яке сидить в Енергодарі, буде забезпечуватися за залишковим принципом. Що буде доїжджати до Енергодара, те й будуть отримувати”, – додав Ступак.

Ексспівробітник СБУ нагадав, що за останні кілька місяців українська армія здобула кілька великих перемог.

Зокрема, восени ЗСУ звільнили майже всю Харківську область. За словами ексспівробітника СБУ, наступ українських захисників на цьому напрямку відбувався на тлі успішної інформаційної операції України, у якій брав участь особисто Володимир Зеленський.

Президент України “віддав наказ” звільнити Херсон. Росіяни повелися, познімали з інших напрямків, зокрема з Харківського, багато техніки та людей та перекинули їх на Південь. Це дозволило обіграти окупантів, – сказав Ступак.

Він додав, що великою подією також стало звільнення Херсона. За словами експерта Українського інституту майбутнього, наразі не можна розповідати подробиці звільнення міста. Усі деталі стануть відомі після завершення війни з Росією.