Глава держави прокоментував кримінальну справу проти Петра Порошенка, відкриту Держбюро розслідування.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не має впливу на Державне бюро розслідувань, яке відкрило кримінальну справу за фактом можливого скоєння державної зради п’ятим президентом України Петром Порошенком під час підписання Мінських угод у 2015 році. Про це він розповів 12 грудня в ефірі ток-шоу Право на владу на телеканалі 1+1.

“Чесно, я не маю впливу на Державне бюро розслідувань, як і на будь-який правоохоронний орган. Але ми зустрічаємося з усіма правоохоронними органами один раз на тиждень і з’ясовуємо, що у нас відбувається в країні, яка криміногенна ситуація тощо. Але я вам можу донести свою думку щодо цього. Я думаю, що за Петром Порошенком багато різних гріхів, пов’язаних і з ним, і з його оточенням. Мені складно коментувати у цій справі, тому що, скажу відверто, я б ніколи не підписав таку Угоду”, – зазначив Зеленський.

При цьому він наголосив, що не знає, в яких умовах підписувався саме такий варіант мінських угод.

“Мені складно сказати. Мені здається, що там було непросто. І коли я кажу, що я б ніколи не підписав, то скажу відверто, що, напевно, в цій ситуації ніколи не говори “ніколи”, – вказав президент.

Нагадаємо, 10 грудня стало відомо, що ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом можливого здійснення державної зради Порошенком під час підписання мінських угод у 2015 році.