Минулого тижня колишній президент, а тепер народний депутат Петро Порошенко потай полетів на відпочинок до Туреччини.

Спочатку про це стали писати ЗМІ, а після він сам відзвітував про витрати на поїздку в НАЗК.

Здавалося б, відпочинок влітку, – нормальне явище. Але тільки, якщо політик не відправляє своїх прихильників в розпал цієї відпустки на мітинги або протести. Саме так сталося з Порошенком: він закликав громадськість прийти на акцію протесту на вул. Банкову, а сам полетів на море.

Поки прихильники Порошенка проводили акції протесту, сам депутат з шиком відпочивав, що підтверджує НАЗК. 27 липня 2020 Петро Олексійович офіційно повідомив, що оплатив транспортні послуги в розмірі 530 тис. гривень (еквівалент € 16,4 тис.). У ЗМІ повідомлялося, що якраз стільки коштує переліт в Бодрум (Туреччина), куди нардеп відправився з сім’єю на чартерному рейсі. Ще він заявив, що обміняв валюти на 650 тис. гривень.

Не встигло суспільство перетравити цю інформацію, як 31 липня на сайті НАЗК з’явилося повідомлення про дві інші великі витрати колишнього президента, які він зробив раніше (22 липня 2020 року):

2,06 млн гривень витратив на оплату проживання;
2,6 млн гривень – на обмін валюти.

Можна припустити, що сімейство Порошенка вже витратило більше 5 млн грн на відпустку, і, швидше за все, це ще не всі витрати. Адже, як писали ЗМІ, переліт в Бодрум на чартерному літаку тільки в одну сторону коштував близько € 15 тис., тобто повинні бути витрати на зворотну дорогу. Як мінімум. Скільки ще політик витратить на поїздку – покаже час.

Дуже красномовно цю інформацію прокоментував депутат Олександр Дубинський в своєму телеграмі.

“Порошенку байдужі гасла та ідеї, які сам декламує, і точно плювати на людей, яких він цинічно використовує”, – пише нардеп.