Слуга народу поставила спікера Дмитра Разумкова на шпагат, пише в Телеграмі Сергій Лещенко.

Фракція пропонує Разумкову призначити главу апарату парламенту, запропонувавши три кандидатури на вибір.

Всі вони неприйнятні для Разумкова, тому що нелояльні до нього. Роль глави апарату надзвичайно важлива – це руки, очі й вуха спікера. Без свого глави апарату Разумков буде пов’язаний в діях.

Тепер Разумков або погодиться з кандидатом від фракції – і віддасть свою долю в руки чужої людини. Або відмовиться і налаштує фракцію проти себе.

І дасть привід вже самій фракції Слуг говорити про те, що Разумков поводиться не як їх делегат в президію Ради, а як самозванець, який відірвався від свого коріння.

Що тільки прискорить збір голосів проти Разумкова і прискорить сценарій відкликання з посади.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з’явилась інформацію щодо нібито 100 тисяч доларів, які пропонують депутатам від “Слуги народу”, щоб вони підтримали відставку Разумкова.
Як повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук, ніхто жодних грошей не брав. Ба більше, про таку ініціативу взагалі не чули.

Мені не пропонували (гроші за відставку Разумкова – ред), – наголосила Кравчук.

Також вона вважає, що некоректно коментувати будь-які кадрові зміни без відсутності рішення фракції.

“Ще раз повторюсь, жодних підписів (за відставку – ред) ніхто не збирає”.

Напередодні спікер Верховної Ради звернувся до антикорупційних органів, щоб вони перевірили інформацію щодо тисячі гривень, які нібито роздають олігархам за його відставку. У фракції “Голос” повідомили, що їм гроші не пропонували.